NASZE SKLEPY

NIEZAWODNY DOSTAWCA ARTYKUŁÓW BHP

Jesteśmy renomowanym dystrybutorem wysokiej jakości produktów BHP, które od lat zapewniają bezpieczeństwo na wielu stanowiskach pracy, a także producentem specjalistycznej odzieży ochronnej. Prowadzimy sprzedaż w dwóch sklepach stacjonarnych, zlokalizowanych w Kętach i Łodygowicach. Naszym priorytetem jest zapewnienie klientom i partnerom wysokiej jakości, trwałych i skutecznych produktów BHP, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Nasza oferta obejmuje odzież roboczą i ochronną, obuwie, artykuły ochrony osobistej, artykuły BHP, środki czystości, a także profesjonalne nadruki na odzieży firmowej i reklamowej. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta - oferowane produkty dostosowujemy do specyficznych potrzeb i zagrożeń występujących na różnych stanowiskach pracy.

NASI DORADCY CZEKAJĄ NA CIEBIE

CENTRUM BHP FELICITAS KĘTY

CENTRUM BHP FELICITAS ŁODYGOWICE

WYPEŁNIJ FORMULARZ REKLAMACJI

Administratorem Twoich danych osobowych jest F.U.H. "Felicitas" Iwona Droździk z siedzibą w Kętach przy ul. Tadeusza Kościuszki 121a. Pozostawione dane będą przetwarzane w celu obsługi korespondencji a także przedstawienia oferty. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.